O nas

O firmie

Biuro Podróży Global działa na rynku bocheńskim od 2008 roku. Nasza oferta jest bardzo bogata, możemy zaproponować Państwu zarówno wczasy pobytowe, wycieczki ze zwiedzaniem, jak i wyjazd, który łączy w sobie te dwie formy wypoczynku, tzn. tydzień zwiedzania + tydzień pobytu w wybranym hotelu.

 

Proponujemy nie tylko wycieczki lotnicze, ale i autokarowe, a także interesującą ofertę wypoczynku z dojazdem własnym.

 

Jesteśmy przedstawicielem największych organizatorów turystyki zarówno polskich, jak i zagranicznych (m.in. TUI, Itaka, Exim Tours, Sun & Fun, Ecco Holiday, Ecco Travel, Coral Travel, Grecos, Rainbow,  Almatur i wielu innych), dzięki czemu posiadamy szeroki wachlarz usług turystycznych o zróżnicowanym standardzie, w którym dla każdego z Państwa znajdziemy najlepszą ofertę według indywidualnych życzeń.

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do skorzystania z naszej strony internetowej www.wakacjeglobal.pl. Znajdą Państwo na niej szeroką ofertę wyjazdów w różne strony świata, a przede wszystkim szybki dostęp do najbogatszej na rynku bocheńskim oferty last minute. Z łatwością będą Państwo mogli wysłać do nas zapytanie, na które szybko odpowiemy.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, a także do odwiedzenia naszego biura, które mieści się w Bochni, ul. Trudna 24. Posiadamy wykwalifikowany personel, który pomoże Państwu wybrać najlepszą i najkorzystniejszą ofertę. Zapewni ona niezapomniane wrażenia podczas wypoczynku, a także pozostawi piękne chwile w pamięci po powrocie.